Dlaczego warto mieć sponsora?

Dlaczego warto mieć sponsora?

Przeciętna młoda kobieta wkraczająca dopiero w dorosłość musi liczyć się z tym, że przez co najmniej kilka lat kieszonkowe od rodziców i pierwsze zarabiane pieniądze wystarczą tylko na pokrycie niezbędnych wydatków, opłacenie mieszkania, rachunków, studiów i jedzenia, nie pozwalając na żadne większe zakupy. Zdane same na siebie o wymarzonych ekskluzywnych butach, torebkach i kosmetykach możemy zapomnieć.

Co może zaoferować Ci sponsor?

Powody, dla których kobiety decydują się na skorzystanie z oferty sponsoringu, oczywiście bywają różne, jednak ich wspólnym mianownikiem są oczekiwane korzyści finansowe i chęć poprawy jakości życia. W zależności od statusu majątkowego sponsora, oprócz standardowego kieszonkowego, możemy liczyć na różnego rodzaju bonusy, w tym ekskluzywne prezenty – rzeczy na które same nie mogłybyśmy sobie pozwolić. Prezenty od sponsora mogą być przeróżne.

Wiele dziewczyn uwielbia dostawać luksusową biżuterię. Złotą, platynową, z diamentami lub kolorowymi kamieniami szlachetnymi. Coś co do tej pory mogły oglądać tylko w telewizji. Drogie bransoletki, naszyjniki i kolczyki wprost od jubilera. Inne preferują dobrej jakości kosmetyki i perfumy, dzięki którym mogą odpowiednio dbać o urodę i pięknieć z każdym dniem. Sponsor może też opłacać nam zabiegi kosmetyczne w renomowanych gabinetach, konsultacje dietetyka czy karnety na fitness. Jeżeli jest bardzo bogaty, może zafundować nam nawet operację plastyczną – korektę uszu, nosa czy piersi.

Żeby jednak naprawdę dobrze wyglądać, potrzebujemy przede wszystkim świetnych ubrań, butów i dodatków. Jeżeli marzą nam się kolekcje prosto z najlepszych domów mody, jak Dior, Versace czy Louis Vitton, możemy szepnąć słówko sponsorowi. Być może nie będzie nas zasypywał prezentami codziennie, ale na urodziny czy na gwiazdkę z pewnością możemy liczyć na coś ekstra.

A może coś innego?

Drogie prezenty to jednak nie tylko rzeczy. Sponsor może zafundować nam również wakacje w jakimś egzotycznym zakątku świata – w Tajlandii, Nowej Zelandii, Australii czy Dubaju. Możemy zwiedzić w ten sposób wiele krajów i poznać wiele kultur. W wielu przypadkach możemy liczyć również na to, że sponsor będzie nam opłacał mieszkanie lub studia, a nawet kursy językowe i szkolenia, dzięki którym będziemy mogły nabyć cenne umiejętności i podwyższać kwalifikacje, zyskując przewagę na rynku pracy, co w dłuższej perspektywie zapewni nam pełną niezależność.

Jeżeli sponsor po prostu daje nam wyższe kieszonkowe, które możemy wydać na co chcemy, też jest to w porządku, jednak nic nie zastąpi miłej niespodzianki w postaci ekskluzywnego prezentu.

Goldbikiniclub.com