Dlaczego kobiety wolą brodaczy?

Dlaczego kobiety wolą brodaczy?

JAKI ZAROST U MĘŻCZYZN LUBIĄ KOBIETY ORAZ JAKI UWAŻAJĄ ZA BARDZIEJ ATRAKCYJNY?

Tak naprawdę jakikolwiek zarost przypada do gustu kobietom. Można by się zastanawiać dlaczego kobiety wolą brodaczy? Wiadomą rzeczą jest, że broda diametralnie zmienia wygląd twarzy. Trzeba przyznać, że zazwyczaj na korzyść. Dodatkowo dodaje męskości, co pociąga kobiety, gdyż czują się z takim mężczyzną bezpiecznie. Nie podlega najmniejszej dyskusji, że posiadanie zarostu (oczywiście jest warunek, że broda musi być zadbana oraz gustownie dobrana) dodaje co najmniej +10 do męskości. Chociaż można polemizować, czy pokolenie dzisiejszych młodych dziewcząt tak uważa, to większość kobiet przyznaje, że ma słabość do brodaczy.

Próbuje się nadal odpowiedzieć na pytanie, jaki też zarost najbardziej pociąga kobiety. Paru naukowców zrobiło po 4 zdjęcia 36 mężczyznom w wieku około 30 lat. Pierwsze zdjęcie pokazywało owego mężczyznę bez zarostu, drugie z 5-dniowym zarostem, trzecie z 10-dniowym zarostem, natomiast czwarte z pełną brodą. Takie zestawy zostały oddane 1400 kobietom, by je osądziły. Okazało się, że największą popularnością cieszyły się zdjęcia mężczyzn jedynie z kilkudniowym zarostem.

MODA MĘSKA NA PRZESTRZENI LAT

W latach 80 i 90 szalał trend na szerokie jeansy, wisiorki i masywne buty. Charakterystyczne były również oryginalne fryzury, długie włosy oraz wąsy. Natomiast w dzisiejszych czasach nadeszła moda na tak zwanego „drwala”. Składa się ona z koszuli w kratę, zwykłych jeansów i luźnego stylu bycia. Nieodzowną częścią tego trendu jest oczywiście broda, którą kochają wszystkie kobiety.

Data aktualizacji wpisu: 24 kwietnia, 2024

Najnowsze wpisy

Sprawdź również