Czy seks musi być zawsze elementem relacji sponsoringowej

Czy seks musi być zawsze elementem relacji sponsoringowej

Czy seks musi być elementem relacji sponsoringowej? Jest to chyba jedno z najczęściej zadawanych pytań przez osoby zainteresowane tematem. Istnieje wiele fałszywych stwierdzeń na temat relacji sponsoringowych. Jedną z najczęstszych z nich – która jest często podsycana przez media – jest porównywanie sponsoringu do prostytucji.

Założenia prostytucji, a założenia sponsoringu

Zastanówmy się nad tym, czym tak naprawdę jest prostytucja. Osoba oferuje seks w zamian za pieniądze. Wchodzenie w interakcje seksualne z innymi jest jej pracą. Każdego dnia przyjmuje kilku klientów, a wejście z nimi w jakikolwiek związek, czy dłuższą relację jest mało prawdopodobne. Prostytutki – z racji wykonywanego zawodu – traktują mężczyzn przedmiotowo, nie biorąc pod uwagę ich złożoności i emocjonalności.

Mimo, że każda relacja sponsoringowa jest inna, to istnieją pewne odgórne jej założenia. Każdy związek tego typu opiera się na indywidualnych oczekiwaniach i pragnieniach obu stron – co już znacznie różni się od założeń prostytucji. Związki sponsoringowe to najczęściej długotrwałe relacje, które opierają się na wzajemnych korzyściach. Osoba sponsorowane oferuje sponsorowi wsparcie, rozrywkę i towarzystwo. Sugar babe wybiera swojego sponsora, podczas gdy prostytutka nie ma takiej możliwości. Odpowiadając na pytanie z tematu. Tak. Seks jest częstym elementem takiej relacji, jednak nie jest on obowiązkową jej częścią. Wszystko zależy od ustaleń między sponsorem a osobą sponsorowaną.

Naturalnie nie pod przymusem

W związku opartym na wzajemnym zaufaniu, uczciwości i chemii, naturalnym krokiem jest pragnienie bycia bliżej siebie. Wejście w intymną relację w związku sponsoringowym jest zatem kompletnie naturalne i niewymuszone. Sugar babe staje się nieodłącznym elementem życia sponsora i – jeśli chodzi o sam stosunek – nie ma tutaj żadnej finansowej transakcji, która go obejmuje.

Sugar babe dzięki swoim sponsorom może nie tylko polepszyć swoją sytuację ekonomiczną, ale również wzbogacić swoje życie. Także pod względem seksualnym. Dla młodych osób są to często cenne doświadczenia, które będą dla nich niezwykłe pomocne na późniejszych etapach życia. Dzięki sponsorom – którzy w kwestii seksualnej i nie tylko – są bardziej doświadczeni, zdobywają pewność siebie i łatwiej im rozpoznać swoją wartość.

Portal sponsoringowy  ma na celu łączeniu par w długie i wzajemnie korzystne związki. Opartych na zaufaniu, wsparciu, uczciwości i dzieleniu się swoimi doświadczeniam

Data aktualizacji wpisu: 18 maja, 2024

Najnowsze wpisy

Sprawdź również