, Czego unikać podczas seksu

Przejdź na Goldbikiniclub.com

Czego unikać podczas seksu

Miłosne spotkanie dwóch osób może być naprawdę bardzo udane, nawet jeżeli ludzie niekoniecznie dobrze się znają. Wszystko tak naprawdę zależy od wzajemnego przyciągania, które może być na tyle silne, że ludzie decydują się na zbliżenie dosyć szybko. Aby w łóżku słowo takie jak „fiasko” nigdy się nie pojawiało, trzeba jednak wystrzegać się kilku poważnych błędów. Dbający o siebie nawzajem partnerzy mogą cieszyć się długo bliskością, czerpiąc ogromną satysfakcję z seksu.

Porównywanie do poprzednich partnerów

Jeden z największych błędów to porównywanie obecnego partnera do poprzednich. Chyba nie ma nic gorszego niż podczas miłosnych uniesień usłyszeć, że z kimś innym bywało lepiej, lub że ogóle bywało… Dla wielu osób świadomość, że partner czy partnerka mieli wcześniej z kimś innym życie miłosne, jest naprawdę trudna. Oczywiście to nie można oczekiwać, że w dzisiejszych czasach przeciętny dorosły człowiek będzie miał tylko jednego partnera seksualnego przez całe życie. Porównywanie partnerów jest niedopuszczalne i może zabić nawet największą ochotę na seks.

Czego unikać podczas seksu

Kierowanie się tylko i wyłącznie własnymi potrzebami

W łóżku zadowolone powinny być obydwie strony. Nawet jeżeli spotkanie miłosne to czysty sponsoring, a zatem jedna ze stron decyduje się na to, czy być dla kogoś osobą do towarzystwa, nie znaczy to, że w łóżku jej potrzeby mają być pomijane. Miejsce takie jak portal sponsoringowy, na przykład jeden z większych czyli goldbikiniclub.com, to miejsce, w którym można znaleźć partnera, z którym fizyczne rozkosze wejdą na najwyższy poziom. Będzie tak jednak tylko wtedy, gdy pomiędzy obydwoma stronami będzie jakaś chemia. To właśnie wtedy seks smakuje obydwu stronom. Jeżeli seksualna fantazje i potrzeby są zaspokajane tylko przez jedną ze stron, żaden układ na dłuższą metę nie ma sensu.

Pośpiech

Pośpiech w seksie bywa mile widziany – chyba każdy od czasu do czasu ma ochotę na tak zwany „szybki numerek”, czyli po prostu świetny spontaniczny seks. Niestety, pośpiech w seksie może oznaczać również, że któraś ze stron nie będzie jeszcze gotowa, podniecenie seksualne nie osiągnie takiego natężenia, że zbliżenie będzie naprawdę miłe. To zwykle panowie trochę szybciej się nakręcają, są wcześniej gotowi do zbliżenia. Zawsze jednak powinni pamiętać o partnerce, która być może ma trochę wolniejsze tempo i potrzebuje więcej czasu. Poza tym naprawdę przyjemna może być długa gra wstępna, choć oczywiście nie może być ona też za długa. W końcu wcześniej czy później, każdy czeka na tak zwane danie główne.