Co podnieca kobiety? Jak ją rozpalić?

Co podnieca kobiety? Jak ją rozpalić?

Zastanawiasz się jak zadowolić swoją kobietę? Co zrobić, żeby ją zaspokoić w łóżku, i żeby miała ochotę na więcej? Większość mężczyzn nie zna oczekiwań swojej partnerki i nie zdaje sobie sprawy z tego, jak ważne dla kobiety jest odpowiednie przygotowanie do zbliżenia seksualnego. Na początek zdradzimy Ci pewien sekret – aby zadowolić kobietę w łóżku, trzeba ją podniecić dużo wcześniej, najlepiej zrobić to, zanim jeszcze zaczniesz grę wstępną.

Zaskoczony? Jest tak dlatego, że kobiety, w przeciwieństwie do mężczyzn, potrzebują dużo więcej czasu na to, żeby były gotowe na zbliżenie. Niemniej jednak ma to swoje wymierne korzyści, bowiem im więcej uwagi trzeba poświęcić na rozpalenie kobiety, tym później seks jest lepszy.

Zbuduj atmosferę | Zadbaj o dobry nastrój partnerki

Kobiety zdecydowanie częściej są chętne na seks wtedy, kiedy ich głowy nie zaprzątają niepotrzebne sprawy albo niedokończone obowiązki. Żeby mogły w 100% oddać się mężczyźnie i pozwolić sobie na seksualne uniesienia muszą być po prostu wypoczęte i zrelaksowane. Liczysz na noc pełną erotycznych uniesień? Zacznij już od rana budować odpowiednią atmosferę. Pocałuj ją na dzień dobry, a przed wyjściem do pracy, szepnij do ucha, że pięknie wygląda. W ciągu dnia zapytaj, jak mija jej dzień, wtedy będzie wiedziała, że o niej myślisz. Po pracy przygotujcie wspólnie obiad albo kolację. Z kolei po spożytym posiłku powiedz jej, że Ty posprzątasz, a ona może wziąć kąpiel i się zrelaksować.

Poznaj swoją partnerkę | Nie bój się zapytać o to, co lubi

Świat kobiecych doznań jest bardzo różnorodny. Każda kobieta jest inna, dlatego też każdej, co innego będzie sprawiać przyjemność podczas seksu. Uważnie obserwuj swoją partnerkę w takcie pieszczot, w ten sposób będziesz mógł zauważyć, na co reaguje jej ciało, co ją podnieca, i które jej miejsca są wyjątkowo erogenne. Jako miejsca najbardziej erogenne u kobiet wymienia się: łechtaczkę, wargi sromowe, brodawki piersiowe oraz plecy, uszy czy szyję. Nie bój się też zapytać swoją partnerkę, w jaki sposób lubi być dotykana, co ją podnieca, a czego po prostu nie lubi. To naprawdę nie sprawi, że wyjdziesz na faceta, który nie potrafi zadowolić kobiet. W ten sposób udowodnisz, że jesteś nią naprawdę zainteresowany, i że jest dla Ciebie ważna. Pamiętaj, że dla kobiet seksualna rozkosz idzie w parze z bliskością, bezpieczeństwem i poczuciem tego, że w danym momencie jest ona najważniejsza.

Jak pieścić kobietę | Doprowadź ją do szaleństwa za pomocą dotyku

Chyba każdy się zgodzi, że jedną z głównych ról podczas seksu odgrywa dotyk. Pomaga on rozpalić kobietę, a także w stosunkowo prosty sposób doprowadzić ją do orgazmu. Jak więc dotykać kobietę, żeby podczas szczytowania krzyczała Twoje imię i prosiła o więcej? Kobiety zazwyczaj preferują stymulację łechtaczki, jednak do wyboru masz jeszcze wargi sromowe, pochwę, a nawet odbyt. Zapytaj ją po prostu, co lubi. Jedna kobieta będzie wolała intensywnie i szybko, z kolei druga będzie wolała delikatnie i powoli. Nie da się udzielić konkretnej odpowiedzi na to, który sposób jest najlepszy, ponieważ każda kobieta lubi co innego. Można jednak wymienić kilka ogólnych zasad, które następnie można modyfikować pod względem upodobań partnerki.

Po pierwsze, nie spiesz się. Żeby zapewnić kobiecie niezapomniany orgazm ręką, najpierw musisz ją porządnie podniecić – dlatego poświęć jej trochę uwagi i nie kieruj się od razu w jej najwrażliwsze miejsca. Po drugie, zadbaj o to, żeby Twoja partnerka była odpowiednio nawilżona. W przeciwnym razie, zamiast przyjemności sprawisz jej ból. A tego chcesz chyba uniknąć? Musisz zatem doprowadzić do tego, aby jej miejsca intymne stały się mokre. Są na to przynajmniej trzy sposoby – podnieć kobietę tak, żeby zrobiła się mokra w naturalny sposób, pośliń rękę i w ten sposób nawilż jej wnętrze albo użyj specjalnych żeli intymnych (lubrykantów). Po trzecie, uważnie słuchaj sygnałów, które wysyła do Ciebie partnerka. W ten sposób będziesz wiedział, czy jest zadowolona z tego, co robisz. Po czwarte, bądź jednostajny w tym, co robisz. Jeśli zaczniesz pieścić łechtaczkę powoli i w kierunku góra-dół – nie zmieniaj nagle tempa i kierunku ruchów, ponieważ to najgorsze, co w tym momencie możesz zrobić swojej partnerce. Tym sposobem najprawdopodobniej sprowadzisz ją na początek podróży. Wyjątkiem są sytuacje, kiedy partnerka sama będzie instruowała Cię, co masz robić.

Jak zadowolić kobietę | Daj jej orgazm, który przyprawi ją o zawrót głowy

Utarło się swego rodzaju przekonanie, że im dłuższy członek, tym lepszy. Jednak tak naprawdę rozmiar nie ma znaczenia. A jeśli już ma znaczenie to jego szerokość, a nie długość. Bez względu na to, czy Twój członek ma 21 cm czy 13 cm i tak w zupełności wystarczy do tego, żeby zadowolić kobietę i wcale nie będzie przeszkodą w doprowadzeniu do orgazmu. Co więcej, najczulszy punkt kobiety (punkt G) znajduje się jedynie 4-5 cm od ujścia pochwy.

Chcesz dać swojej partnerce orgazm, dzięki któremu postrada zmysły? W pierwszej kolejności zadbaj o jej potrzeby emocjonalne, czyli o jej dobry nastrój. Jeśli zaspokoiłeś już wszystkie potrzeby emocjonalne, to teraz możesz przejść do jej potrzeb seksualnych. Nie zapominaj o miejscach kobiet, które są najwrażliwsze na dotyk. Nie jedna kobieta woli orgazm łechtaczkowy od orgazmu pochwowego. Wszelkie starania doprowadzenia kobiety do „szczytowania”, najlepiej zacząć od solidnej gry wstępnej, czyli pieszczot i namiętnych pocałunków. Kiedy Twoja partnerka będzie już rozpalona do czerwoności, możesz przejść do odpowiedniej stymulacji osławionego punktu G, która doprowadzi Was na granice seksualnej rozkoszy.

Data aktualizacji wpisu: 22 lipca, 2024

Najnowsze wpisy

Sprawdź również