Co lubią faceci

Przejdź na Goldbikiniclub.com

Co lubią faceci

Każdy facet jest inny

Jedni uwielbiają, kiedy kobieta ma na sobie koronkową bieliznę i zmysłowo porusza biodrami, z kolei innych fascynują takie, które są otwarte na erotyczne eksperymenty. Jedni uwielbiają, kiedy kobieta jest otwarta, spontaniczna i potrafi wyjść z inicjatywą, inni zaś wolą sami zaskakiwać kobiety swoimi pomysłami. Mimo że każdy mężczyzna jest inny i każdy ma swoje upodobania, można wymienić kilka pragnień, których spełnienie usatysfakcjonuje niemal wszystkich mężczyzn.

, Co lubią faceci

Co lubią faceci w kobietach

Może to banalne, co teraz przeczytacie, ale coś, co wszyscy panowie uwielbiają w kobietach, to po prostu ich uśmiech. Szczery uśmiech działa na facetów jak magnes. Mężczyźni uwielbiają, kiedy kobieta jest zawsze uśmiechnięta i radosna, a nie chodzi wiecznie sfrustrowana i nadąsana. Właśnie dlatego faceci cenią sobie poczucie humoru u kobiet. W związku z tym każdy mężczyzna będzie sobie również cenił kobietę wyluzowaną, pozytywnie nastawioną do życia i taką, która nie szuka problemów tam, gdzie ich nie ma.

Jeśli kiedykolwiek facet powie Ci, że wygląd nie jest dla niego najważniejszy – nie wierz mu, bo to bzdura. Faceci są wzrokowcami i w pierwszej kolejności zwracają uwagę na wgląd kobiety. Przede wszystkim uwielbiają oni kobiece kształty. Mężczyzn zachwycają też kobiety, które swoim wyglądem starają się zwrócić ich uwagę – dotyczy to zarówno głębokich dekoltów i krótkich spódnic, w których doskonale widać długie nogi kobiety, jak i zabudowanych, ale mocno dopasowanych do ciała sukienek, które pobudzają do fantazji. Czymś, co jeszcze pociąga mężczyzn jest zapach, który zdecydowanie, jest zbyt mało doceniany podczas uwodzenia mężczyzn. Wydaje Ci się, że faceci nawet nie zwracają uwagi na to, jak pachniesz? Nic bardziej mylnego! Zdaniem naukowców, zapach jest jednym z podstawowych kryteriów, którym kierujemy się (bardzo często nawet nieświadomie) podczas wyboru partnera. Nie bez powodu zapach jest też jednym z silniejszych afrodyzjaków. Co jeszcze lubią mężczyźni w kobietach? Wbrew pozorom jest to wrażliwość, której mężczyznom zwykle brakuje. Kobieta w kilka chwil potrafi nadać zwykłym codziennym sprawom wyjątkowości. Dzięki kobiecej wrażliwości mężczyźni są w stanie zobaczyć znacznie więcej. Mężczyźni uwielbiają również w kobietach to, że trochę im matkują. Wynika to z tego, że pierwsza kobieta w ich życiu (matka) troszczyła się o nich od urodzenia, rozpieszczała ich, a nie wymagała wiele w zamian. Jednak pamiętaj, że wszystko w granicach rozsądku. Mężczyźni lubią, kiedy ich partnerki troszczą się i dbają o nich, ale nie lubią być ograniczani i nadmiernie kontrolowani.

, Co lubią faceci

Co faceci lubią w łóżku

Zacznijmy może od tego, że faceci lubią, kiedy to kobieta wyjdzie z inicjatywą uprawiania seksu. Zdaniem mężczyzn, partnerki bardzo rzadko inicjują zbliżenie, dlatego dziewczyny, które z chęcią okazują, że chcą uprawiać seks, niezmiernie pociągająco działają na mężczyzn. Masz ochotę na igraszki? Daj znać o tym swojemu partnerowi, natychmiast! Faceci uwielbiają również, kiedy ich kobiety wydają odgłosy przyjemności i krzyczą w łóżku. Jest to dla nich sygnał, że zaspokoją swoją partnerkę, dlatego nie wstydź się okazywania tego, jak Ci z nim dobrze. Pamiętaj, że mężczyźni są wzrokowcami, dlatego uwielbiają widok nagiej kobiety kusząco rozłożonej w ich łóżku. Odłóż na bok koc czy kołdrę i pozwól mu nie gasić światła. Kompleksy na punkcie swojego ciała przeszkadzają Ci w tym, żeby się na niego otworzyć? Zapomnij o nich, panowie kochają nagość, więc Twoje krągłości jeszcze bardziej ich podniecą i nakręcą do działania. Pozwól sobie też na więcej spontaniczności i zaproponuj coś innego niż seks w pozycji misjonarskiej, po którym oboje pójdziecie spać. Zobaczysz, że Twój partner oszaleje z podniecenia, kiedy zaproponujesz mu nowy sposób na wspólne erotyczne doznania. Wiesz, co jeszcze lubią panowie? Pieszczoty. Szczególnie jeśli pieścimy i dotykamy ich miejsca erogenne.

Zapytaj go, co lubi

Pamiętaj jednak, że każdy mężczyzna jest inny, i każdego będzie kręcić coś innego. Najlepszym rozwiązaniem będzie, jeśli po prostu zapytasz swojego partnera, co lubi najbardziej.