Cechy idealnego mężczyzny.

Cechy idealnego mężczyzny.

Jaki powinien być idealny mężczyzna wg kobiet? Jakie cechy są najważniejsze dla Pań, przy wyborze partnera? Postaramy się odpowiedzieć na te nurtujące nie jednego Pana pytania. Zdradzone przez nas informacje mogą stać się bardzo przydatne i zapewnić przewagę nad konkurentami oraz pomóc w zdobyciu „tej wymarzonej”. Warto, więc przeczytać uważnie i zacząć wyciągać wnioski Panowie!

Szczery, ale nie, aż do bólu

Dla Pań jedną z najistotniejszych cech charakteru jest szczerość. Cenią sobie bardzo mężczyzn, którzy zawsze mówią prawdę i zdradzają jasno swoje zamiary wobec nich. Nie zapominajmy jednak, że ze szczerością nie możemy przesadzać. Widząc swoją ukochaną w gorszy dzień, na pewno nie możemy powiedzieć: „Nie najlepiej dziś wyglądasz”. Szczerość jak najbardziej, ale z umiarem. Nie zamieniajmy na słowa każdej myśli, która powstanie w naszej głowie.

Zaradny, trochę jak Bear Grylls

Facet, który potrafi zrobić wszystko i odnajdzie się w każdej sytuacji, to dla Pań duży atut. Mężczyzna powinien naprawić samochód i poradzić sobie z usterkami w domu. Nie tylko, typowo męskie zajęcia wystarczą, ale także umiejętność gotowania czy doboru garderoby są mile widziane. Aby stać się mężczyzną zaradnym, uwielbianym, przez kobiety trzeba być wielozadaniowym.

Umiejętność słuchania, cecha deficytowa

Podejrzewamy, że mało który z Panów tą umiejętność posiada, ale kobiety ją doceniają i to bardzo. Panie lubią, gdy z zainteresowaniem wysłuchujemy, co mają nam do powiedzenia. Najlepiej, jeszcze, jeśli na podstawie tego, co usłyszymy, będziemy mogli prowadzić rozwiniętą dyskusje i zadawać trafne pytania. Tej umiejętności trzeba się niestety nauczyć, co dla niektórych może stanowić dużą trudność.

Pewność siebie to przyciąga

Mężczyzna, od którego bije pewność siebie, zawsze przyciąga najwięcej kobiet. Nie dajmy się więc zwieść osobom, które mówią, że nieśmiałość jest urocza. Kobiety cenią sobie mężczyzn, którzy znają swoją wartość i potrafią to dobrze wyeksponować. Niestety tu działa powiedzenie: „Pokochaj siebie, bo jeśli nie pokochasz siebie, nie pokocha Cię nikt inny.” Czas, więc zabrać się za swój rozwój osobisty.

Data aktualizacji wpisu: 18 maja, 2024

Najnowsze wpisy

Sprawdź również