, Cechy idealnego mężczyzny. Część II

Cechy idealnego mężczyzny. Część II

Nie tak łatwo z dnia na dzień stać się ideałem. Ostatnio daliśmy Wam, już kilka wskazówek jak stać się mężczyznom bliskim ideału. Poprzednie wskazówki, to jednak tylko wstęp. Kobiety mają niestety zdecydowanie więcej wymagań. Teraz czas na kolejną garść cech mężczyzny idealnego.

Poczucie humoru, silnie wabi

Kto nie lubi być rozśmieszany? Kobiety uważają, że mężczyźni z poczuciem humoru są bardziej sexy. Osoby charakteryzujące się tą cechą, często zyskują status gwiazdy, co jest dużym atutem, dla kobiety szukającej mężczyzny tego typu. Poczucie humoru połączone z dystansem do siebie to najlepsze połączenie cenione wśród płci pięknej. Ważna rada: Żarty muszą być na poziomie, kobiety nie lubią prostackich żartów oraz zabawy kosztem innych.

Poczucie bezpieczeństwa, w każdej sytuacji

Każda kobieta chce się czuć bezpiecznie u boku swojego partnera, to ponadczasowa cecha, która swe źródło ma już w czasach prehistorycznych. To mężczyzna ma dbać o to, by płeć piękna nie musiała się o nic martwić. Bez względu na wszystko, on ma zawsze być tym, który wyszukuje odpowiednie rozwiązanie, kontroluje sytuację i znajduje wyjście z każdej opresji.

Szczodrość, coś cennego

Facet nie może być sknerą. To bardzo często powtarzane przez kobiety zdanie. Nie może czuć, że na niej oszczędzasz w żaden sposób. Kobieta chce czuć się rozpieszczana, a tak się czuje, gdy dostaje cudowne prezenty. Dobrym prezentem poza kwiatami czy biżuterią może być także egzotyczna wycieczka we dwoje. Nawet gdy Twój budżet jest mniejszy, nie zapominaj, że to mężczyzna zawsze powinien płacić rachunki za wspólne wyjścia.


Wygląd, jako ostatni?

W przypadku kobiet jest odwrotnie, niż u mężczyzn. Wygląd to mniej ważna kwestia, bo charakter dla Pań jest najważniejszy. Niech Was jednak to nie zmyli, bo nie wystarczy, że będziesz fajnym gościem. Twoje ubranie, włosy i zapach pozostają Twoją wizytówką i na to uwaga jest zwracana na pewno. Facet musi być zadbany, w tej kwestii kobiety są pewne.