, Balans pomiędzy sponsoringiem a życiem prywatnym – czy jest możliwy do osiągnięcia?

Balans pomiędzy sponsoringiem a życiem prywatnym – czy jest możliwy do osiągnięcia?

1Balans pomiędzy sponsoringiem a życiem prywatnym – czy jest możliwy do osiągnięcia?

Kiedy sponsor staje się częścią Twojego życia, musisz wyznaczyć granicę pomiędzy nim a życiem prywatnym. Szkoła, przyjaciele, rodzina, pasje, czy nawet chłopak, mają swoje miejsce i swój czas. Podobnie musi być także ze sponsorem. Twoje fantazje i pragnienia związane ze sponsorem nie powinny oddziaływać na inne elementy Twojego życia, a tym bardziej drogich Ci ludzi.

Nie odrzucaj nikogo

Portal sponsoringowy to miejsce, w którym możesz spędzić wiele swojego cennego czasu. Czy to poszukując sponsora, czy też rozmawiając z interesującymi Cię mężczyznami/kobietami. Z początku ogrom możliwości, jakie oferuje, może Cię wręcz przytłaczać i z dużym trudem będzie Ci przychodzić, pogodzenie wszystkich elementów Twojego życia. Warto w tej kwestii ustalić sobie sztywne granice. I starać się ich nie przekraczać. Naturalny balans, który kształtowałeś/aś przez cały czas możesz zostać łatwo zaburzony, jeśli nie postawisz sobie – i innym wyraźnych granic. Sponsoring i interakcje z interesującymi sponsorami mogą Cię naprawdę wciągnąć. Jednak postaraj się nie odrzucać swoich pasji, czy też ludzi, którzy już do tej pory zajmowali w Twoim życiu ważne miejsce.

Bądź uczciwy/a

Bądź uczciwy/a. Nie tylko wobec samego siebie, ale również wobec innych. W taki sposób unikniesz nieporozumień. Nie będziesz zmuszony/a do kłamstwa, nikt nie będzie musiał zarzucić Ci zdrady. Nie oczekuj jednak, że wszyscy zaakceptują Twoją decyzję. Przygotuj się na negatywne opinie swoich bliskich. Pamiętaj jednak, że to Ty decydujesz o tym, jaką drogą chcesz podążać i co jest dla Ciebie najlepsze.

Twoi bliscy z pewnością zrozumieją Twoją decyzję. Powiedz im o tym, dlaczego jesteś zainteresowany/a sponsoringiem i jakie są Twoje cele. Dzięki temu łatwiej będzie im zrozumieć Twoje wybory.

Określ swoje priorytety

Gdy pracujesz lub studiujesz, w czasie gdy decydujesz się na rejestrację na portalu sponsoringowym, nie zaniedbuj swoich obowiązków. Nauka i doświadczenie zebrane w pracy pomoże Ci w przyszłości, gdy sponsoring przestanie być dla Ciebie już atrakcyjny. Nie polegaj finansowo i emocjonalnie na swoim partnerze/rce. Pozostań niezależny/a ekonomicznie. Dzięki temu nawet gdy zdecydujecie ze sponsorem, że Wasze drogi powinny się rozejść, nie będziesz miał/a żadnych obaw z tym związanych. Co więcej, bycie niezależnym/ą jest niezwykle atrakcyjne. Gdy budujesz sam/a swoją własną przyszłość stajesz się inspiracją, a sponsor ma więcej powodów do tego, aby kontynuować związek.